GALERIA otwarcie

Data publikacji: środa, 18 czerwca 2014 / Autor: Administrator

 

zaproszenie m

Mamy wielką przyjemność poinformować o wydarzeniu, które będzie miało miejsce 20. czerwca 2014 roku, to jest w pierwszym dniu nadchodzącego Święta Granitu Strzegomskiego.


W tym dniu zainagurowana zostanie przez Fundację „Bazalt” działalność GALERII zbazaltu.pl, która mieścić się będzie w Strzegomiu, Rynek 42.

Tworzymy miejsce, w którym spotkać się będą mogli twórcy produktów lokalnych, szczególnie rzemiosła kamieniarskiego i artystycznego. Będzie to miejsce, w którym będą oni mogli zaprezentować i sprzedać swoje prace. Poza tym, GALERIA zbazaltu.pl ma ambicję zostać centrum informacji o atrakcjach bliższych i dalszych okolic zarówno dla mieszkańców, jak i turystów.

 

 

 

 

 

 

 

Chcemy, by miejsce to stało się ważnym punktem Granitowego Serca Polski, którego działalność będzie miała zasięg dostrzegalny nie tylko lokalnie, ale również regionalnie. W swoich działaniach będziemy kreować tożsamość lokalną opartą na bogactwach naturalnych, potencjale miejsc i ludzi, tradycji i dziedzictwie.

GALERIA zbazaltu.pl będzie otwarta również w pozostałe dni Święta Granitu Strzegomskiego. W sobotę i niedzielę zapraszamy jednak przede wszystkim do udziału w atrakcjach przygotowywanych przez nas i innych organizatorów na płycie Rynku i w jego okolicach.

Będzie nam bardzo miło, jeżeli w tych dniach zaszczycą nas Państwo swoją obecnością.

 DSC01296m36 godzin do otwarcia :)

śgs2014

Powrót do spisu
Nasz Facebook
YouTobe