Kalendarz 2015

Data publikacji: wtorek, 18 listopada 2014 / Autor: Administrator

 

Okladka1

 

Z przyjemnością prezentujemy efekty pracy naszej (biżuteria) oraz Małgorzaty Fober (zdjęcia i projekt) i Katarzyny Fober (modelka), której finałem jest kalendarz na 2015 rok. Celem podstawowym powstania biżuterii, zdjęć i w końcu kalendarza jest prezentacja i promocja naszego strzegomskiego skarbu, jakim jest granit. Prezentacja jakiej dotąd nie było, a na jaką na pewno zasługuje. Podkreślamy, że w sesji wykorzystane zostały przede wszystkim dolnośląskie skały z kamieniołomów Strzegomia, Przedborowej, Kośmina i Siedlimowic.

Premiera kalendarza odbyła się w dniach 6-8 listopada na Targach Kamień 2014 we Wrocławskiej Hali Stulecia i wiązała się z bardzo dobrym przyjęciem. W komentarzach zgodnie zauważano, że taki sposób promocji kamienia jest na polskim rynku sprawą bez precedensu i zasługuje na uznanie.

 

Przy okazji gratulujemy Pani Małgorzacie Fober zajęcia III miejsca i wyróżnienia w konkursie IPA  (International Photography Awards w Nowym Jorku)! Na konkurs trafiły trzy (w kalendarzu ilustrujące miesiące styczeń, marzec i grudzień) spośród piętnastu przygotowanych dla nas fotografii.

 

 

Uwaga, uwaga! Ty też możesz mieć ten kalendarze!

Kalendarze nie trafią do regularnej sprzedaży. Można natomiast stać się posiadaczem jednego z nich na dwa sposoby: prosty i bardziej złożony.

Sposób prosty, to kalendarz będzie dodawany do zakupów w Galerii zbazaltu.pl oraz na www.zbazaltu.pl. Robiąc zakupy za minimum 100zł wspieracie działania fundacji i stajecie się jednocześnie posiadaczem tego wyjątkowego wydawnictwa. Godne rozważenia w świetle zbliżających się przedświątecznych zakupów.
bannerSposób bardziej złożony, to rodzaj zabawy. Co kilka dni będziemy informować w jaki sposób można otrzymać kalendarz biorąc udział w różnych wydarzeniach organizowanych przez nas i naszych przyjaciół.

W każdym przypadku ilość kalendarzy jest ograniczona, kto szybszy, ten lepszy :)

 

śgs2014

Powrót do spisu
Nasz Facebook
YouTobe